Jak se objednat

Objednat se můžete telefonicky nebo e-mailem. Pokud telefon nezvedám, právě pracuji s klientem a zavolám vám později. Společně se pak domluvíme na termínu, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Telefon: 723 106 528

E-mail: info@psycholog-hytych.cz

více >

O mně

Psychoterapie a její výuka

Psychoterapie se stala mým živobytím v roce 2001. Tehdy jsem zakončil čtyřletý psychoterapeutický výcvik v satiterapii. Absolvoval jsem magisterské a postgraduální studium psychologie na FSS MU v Brně.

V současnosti tu působím na postu asistenta se zaměřením na výuku psychoterapie. Jako psychoterapeut pracuji pod supervizí PhDr. Antona Poláka. Věnuji se dospělým, dospívajícím i dětem.

Od koučování k meditaci

Nevystupuji ale jen z pozice psychologa nebo psychoterapeuta; nabízím i osobní rozvoj, koučování, nácvik relaxace a supervizi. Díky své zkušenosti s dlouhodobou praxí meditace také vyučuji meditační techniky založené na rozvoji všímavosti (anglicky mindfulness, v jazyce páli sati, více k tomuto tématu viz Dhammáráma).

Vědecká činnost

Druhou hlavní oblastí mé činnosti je vědecká práce. V posledních letech se zabývám hlavně kvalitativním výzkumem sociálních reprezentací smrti u pracovníků pomáhajících profesí. Výzkum směřuje k nalezení zdrojů inspirace pro lepší zvládání tématu smrti u pomáhajícíh pracovníků. Další oblastí mé vědecké činnosti je i výzkum integrace v psychoterapii a využití eticko-psychologického systému abhidhammy v psychologii a psychoterapii.

Spolupráce s institucemi

Spolupracuji s celou řadou institucí: Internetová poradna, Krizové centrum pro děti a mládež SPONDEA, Katedra psychologie FSS MU, Národní institut pro další vzdělávání, Centrum inovativního vzdělávání, Psychologický ústav AV čR, Sdružení Práh, SVP Help Me, Středisko rané péče, YMCA Brno, Centrum pro rodinu. Jsem členem redakční rady časopisu Psychoterapie: Praxe–Inspirace–Konfrontace.