Jak se objednat

Objednat se můžete telefonicky nebo e-mailem. Pokud telefon nezvedám, právě pracuji s klientem a zavolám vám později. Společně se pak domluvíme na termínu, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Telefon: 723 106 528

E-mail: info@psycholog-hytych.cz

více >

Osobní rozvoj

Vůbec nemusíte mít žádný zjevný problém, a přesto vám jako psycholog mohu něco nabídnout. Stává se, že občas vám k dokonalé spokojenosti něco chybí. Nevíte co, anebo víte co, ale nevíte jak. V takové chvíli stojí za to se zastavit a začít hledat.

Do nitra svých snů a přání

Hledat nebudeme venku, ale uvnitř. Neustále máme nějaká přání a můžeme si jich buď všímat nebo je ignorovat. Při našem setkání budeme rozvíjet schopnost všímat si těchto pohnutek a otevřít se zdrojům vaší osobní moudrosti. Někdo objeví ve svém životě spiritualitu, jiného osloví téma vlastní smrtelnosti. A někomu se zas podaří dát svému životu hlubší smysl.

Moudrost těla

Možná se vám už někdy stalo, že ať jste nad něčím sebevíc přemýšleli, nemohli jste najít řešení. V takových chvílích se vám může hodit, když přizvete na pomoc své tělo a najdete v něm ohnisko svého prožívání, kterému říkáme fokus (viz kniha E. T. Gendlin: Focusing. 2003). Díky opakovanému tréninku se pak z vašeho těla může stát výborný rádce.

Rozvoj firemní kultury a komunikačních dovedností

Z technik osobního rozvoje lze čerpat i při práci se skupinou. Zaměstnanci vaší firmy se spolu naučí lépe komunikovat, zlepší se atmosféra v kolektivu i celá firemní kultura.

Meditace jako duševní trénink

Pro systematickou práci na mysli lze využívat postupy meditace. Od roku 2001 vyučuji meditační techniky, jejichž zdrojem je Buddhovo učení Dhamma (cesta ke skutečnosti). Praxi meditace se věnuji mnoho let a intenzivně jsem ji rozvíjel zejména během let 2002-2004, kdy jsem pobýval jako buddhistický mnich v zemích jihovýchodní Asie (Sri Lanka, Barma). Více viz http://www.dhammarama.eu