Co nabízím

Psychoterapie jako cesta poznání

V životě nastávají situace, v nichž možná nevíte kudy kam a marně hledáte cestu ven. Psychoterapie nabízí příležitost k prozkoumaní vašich potíží a zároveň i dovedností, které vám pomohou život lépe zvládat.

více >

Osobní rozvoj

Vůbec nemusíte mít žádný zjevný problém, a přesto vám jako psycholog mohu něco nabídnout. Stává se, že občas vám k dokonalé spokojenosti něco chybí. Nevíte co, anebo víte co, ale nevíte jak. V takové chvíli stojí za to se zastavit a začít hledat.

více >

Relaxace: Zvládnout stres a najít rovnováhu

Kdo z nás nepoznal stres? Jenže ne každý si dokáže od stresu na chvilku oddechnout a pak se zase s chutí pustit do práce. Proto spousta lidí nežije vyváženě a cítí se věčně pod tlakem. Rovnováha totiž znamená nejen schopnost aktivního jednání a dosahování cílů, ale i umění pasivně spočinout. A právě dovednost relaxace vás může naučit psycholog.

více >

Koučink pro manažery

  • Jste manažer nebo manažerka a chcete lépe zvládat svoji náročnou profesi?
  • Chcete najít nové způsoby pro řešení problematických situací?
  • Rádi byste ve své práci našli více uspokojení?

více >

Supervize pro odborníky z pomáhajících profesí

Ať jste psycholog, psychoterapeut, sociální pracovník nebo učitel, nabízím vám možnost supervize práce s klientem. Pravidelné setkávání se supervizorem bezpochyby patří k nezbytným součástem dalšího vzdělávání a psychohygieny všech odborníků z pomáhajícíh profesí.

více >